خدمات مجالس عروسی در تهران

خدمات مجالس عروسی در تهران


خدمات مجالس عروسی در تهرانتشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
این روزها زمان رزرو مراسم عروسی در فصل زمستان می باشد ، زمستان سفید پوش زیبا و رویایی بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی رویاییست . البته به قول قدیمی ها عروسی به چشم تماشاگران آسان است وقتی خودتان داخل گود باشید دیگر به این راحتی ها نیست ، تمام کارهای ریز و درشت مراسم عروسی باید به موقع و درست انجام شود تا بتوانید یک جشن عروسی ایده آل را بگیرید . به هر حال در زندگی هر کس این یک شب خیلی اهمیت دارد و همه میخواهند جشنی بگیرند که خاطره اش ماندگار شود .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ در تهران مجری برگزاری مجالس عروسی ژورنالی و اروپایی البته رویایی برای مراسم عروسی در فصل زمستان دیزاین های بسیار زیبا و کاملا ژورنالی و اروپایی برای شما در نظر گرفته است .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ با منو های متنوع و دیزان های متفاوت و خاص شما را در ساختن رویای خود یاری می کند .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ دارای دکوراسیون مدرن روز دنیا همراه با جدیدترین سرویس های فرانسوی و مبلمان ایتالیایی ، سفره های عقد متنوع همراه با دیزاین های زیبای روز ( سفره عقد روی هوا ، سفره عقد روی آب ، سفره عقد سنتی ، سفره عقد مدرن و کلاسیک و ... ) ، باغ اختصاصی در تهران و آشنایی با بیش از 50 مورد باغ ، باغچه ، سالن مجلل اجتماعات و باغ سالن ها و ویلاهای اختصاصی و رویایی در جهت برگزاری مراسم و مجالس عروسی ، نامزدی ، سمینار و همایش می باشد .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ در تهران یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص زیباترین و به یادماندنی ترین روز شما را در خاطرتان رقم میزنیم .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ در تهران با سوابق و رزومه ای کاملا مشهود و قابل استناد مجری تشریفات دیپلماتیک و مجری برگزاری همایش و سمینار و افتتاحیه می باشد .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ در تهرانبا داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس هایتان هستیم .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ ، فرش سرخی برای میهمانان شماست .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.
خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :
. برگزاری مجالس عروسی
. تشریفات دیپلماتیک
. برگزاری همایش ، سمینار ،
. برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
. برگزاری مراسم تولد
. برگزاری سفره های نذری و ولیمه
. برگزاری مراسم افطار
. برگزاری مراسم ترحیم
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ بسپارید .تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید
ورودی غیرمعتبر