خدمات مجالس روبان سرخ

خدمات مجالس روبان سرخ

خدمات مجالس روبان سرخ


خدمات مجالس روبان سرخ با خدماتی متنوع در برگزاری تمامی مراسم ها اعم از خدمات مجالس عروسی ، خدمات مجالس نامزدی و عقد ، خدمات مجالس تولد ، خدمات مجالس همایش و سمینار ، خدمات مجالس و مراسم های خصوصی ، تشریفات دیپلماتیک ، مجالس ختم ، سفره های نذری و ... با همراه داشتن آشپزخانه صنعتی ( تا پخت 5000 پرس غذای مراسم ) انباری مجهز با داشتن دیزاین ها و شمعدان ها و تجهیزات لوکس و ژورنالی و مدرن و همچنین با داشتن باغی زیبا و رویایی در تهران برای خدمت گذاری به شما آماده می باشد .
دفتر موسسه خدمات مجالس روبان سرخ با شعب متعدد و شعبه مرکزی واقع در زعفرانیه بهترین مشاوره و راهنمایی را برای برگزاری هو نوع مراسمی به شما ارائه میدهد .
از امکانات باغ خدمات مجالس روبان سرخ میتوان به پرتابل بودن آن اشاره کرد ، باغ خدمات مجالس روبان سرخ را میتوانید با سلیقه خود به هر صورت که دوست دارید چیدمان و تزیین کنید ، از سقف تا دیوار ها و کف پوش ، در باغ عروسی خدمات مجالس روبان سرخ میتوانید مراسم خود را زیر نور ماه برگزار کنید یا سقفی شیشه ای داشته باشید و یا سقفی از گل ، ظرفیت باغ خدمات مجالس روبان سرخ برای مراسم عروسی از 100 نفر تا 500 نفر می باشد و برای مراسم های همایش و سمینار تا سقف 700 نفر می باشد .
همانطور که از اسم خدمات مجالس مشخص می باشد ، خدمات تمامی مجالس را در بر میگرد و این خدمات کاملا متفاوت و بسته به نیاز شما دارد ، شما میتوانید از یک موسسه خدمات مجالس ظروف ، صندلی و یا هر چیز دیگراجاره کنید و یا 20 پرس غذای ایرانی و فرنگی و حتی فینگر فود به آشپزخانه یک موسسه خدمات مجالس سفارش دهید ، میتوانید برای مراسم همایش و سمینار خود صبحانه ،عصرانه ، میان وعده های دیگر سفارش دهید ، یک موسسه خدمات مجالس خوب و با ظرفیت و عالی نیز میتواند به شما خدمات تکی ارائه دهد ، خدمات تکی که از خدمات مجالس میتوانید بگیرید ، گل آرایی ، سفره عقد ، سفره خانه سنتی ، آتش بازی ، حریر آاریی ، چادر داربست ، سیستم های گرمایش و سرمایش و تهویه و ... باشد .
مشاوران خدمات مجالس روبان سرخ در زمینه های مختلف برگزاری مراسم به شما خدمات متنوع و مشاوره های مناسب می دهند و شما را در برگزاری هر چه بهتر مراسمتان یاری میدهند .
خدمات مجالس روبان سرخ را در اینستاگرام و کانال تلگرام و یا در سایت دنبال نمایید .
کافیست نام خدمات مجالس روبان سرخ را در گوگل سرچ کنید و در تمامی شبکه های اجتماعی از آخرین نمونه کارهای ما را بازدید فرمایید .
یکی دیگر از سرویس های موسسه خدمات مجالس روبان سرخ این است که نه فقط در تهران بلکه در تمامی شهرهای ایران با تمام تجهیزات و آشپزخانه پرتابل اقدام به برگزاری مراسم می کند و تمامی شهر ها میتوانند با خدمات مجالس روبان سرخ آشنا شوند .

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید
ورودی غیرمعتبر