• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

تشریفات عروسی و خدمات عروسی روبان سرخ


تشریفات عروسی و خدمات عروسی روبان سرخ
تشریفات عروسی روبان سرخ برنامه ریزی مراسم عروسی شما را به صورت متفاوت انجام داده است .
تشریفات عروسی و خدمات عروسی روبان سرخ در اولین قدم شما یعنی باغ و سالن عروسی شما متفاوت است ، باغ تشریفات عروسی روبان سرخ واقع در تهران با ظرفیت های مختلف از 100 نفر تا 500 نفر برای مراسم عروسی گنجایش دارد .
در باغ عروسی ، تشریفات عروسی روبان سرخ تمامی دیزاین ها ، صندلی ، نورپردازی ، کف ،دیوارها به سلیقه عروس و داماد تزیین و چیدمان می شود ، که در هیچ باغ و سالن این امکان وجود ندارد ، بخصوص که باغ تشریفات عروسی روبان سرخ در تهران می باشد .
خدمت دیگراز تشریفات عروسی روبان سرخ برای عروس و داماد ها دیدن دیزاین و چیدمان سالن عروسی در قبل از مراسم عروسی می باشد که عروس و داماد میتوانند تمامی انتخاب های خود را در سالن چیده شده از گل مراسم عروسی تا چیدمان کلی میز و صندلی و حتی شمع آرایی مراسم خود را در یک فیلم مطابق به سلیقه و انتخاب های خود ببیند .
با انتخاب تشریفات عروسی روبان سرخ گزینه های بسیاری با توجه به سلیقه خود دارید ، مثلا می توانید انتخاب کنید مراسم شما در زیر نور ماه بدون سقف ، با سقفی شیشه ای برگزار شود یا سالن سرپوشیده باشد .
تشریفات عروسی و خدمات عروسی روبان سرخ با استفاده از دیزاین های بروز و اروپایی و باغ عروسی متفات و خاص و گل آرایی ژورنالی و مدرن مراسم عروسی شما را به یک مراسم خاص تبدیل میکند .
تشریفات عروسی روبان سرخ با کادر آشپزی مجرب در زمینه های غذاهای ایرانی و فرنگی به شام عروسی شما نیز رنگ و طعم خوبی میدهد .
کادر آشپزی فرنگی تشریفات عروسی روبان سرخ با در دست داشتن منوهای مختلف و پذیرایی فینگرفود در مراسم شما، مراسم عروسیتان را کامل میکند .
لازم به ذکر است در موسسه تشریفات عروسی روبان سرخ کادر پذیرایی و پرسنل پذیرایی مجرب و آشنا به امور پذیرایی بین المللی تشریفات مراسم می باشند .
برای بازدید از باغ تشریفات عروسی روبان سرخ و بازدید از خدمات عروسی موسسه تشریفات عروسی روبان سرخ با مشاوران ما تماس بگیرید.
. تشریفات عروسی روبان سرخ در منطقه زعفرانیه می باشد تشریفات عروسی روبان سرخ در زمینه برگزاری همایش و سمینار با ارگان ها و شرکت های متعددی همکاری نموده است .
یکی دیگر از زمینه های فعالیت موسسه تشریفات عروسی و خدمات عروسی روبان سرخ برگزاری میهمانی ها و جشن های متعدد برای سفارت خانه و دیپلمات ها می باشد .
تشریفات عروسی روبان سرخ با کادری متخصص و مجرب در زمینه برگزاری جشن تولد برای کودکان و بزرگسالان نیز فعالیت می کند.
خاص بودن مراسم عروسی شما برای موسسه تشریفات عروسی روبان سرخ یک شعار نیست ، با توجه به انتخاب آزاد شما در چیدمان سالن عروسی و مراسم عروسی از کف پوش سالن تا نوع سقف سالن و دیدن سالن عروسی شما بصورت یک فیلم قبل از مراسم ، خاص بودن را با تشریفات عروسی روبان سرخ تجربه میکنید.اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
ورودی غیرمعتبر
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید
ورودی غیرمعتبر